Rfa + Iaf ️info Kníže Compared To Krt Karta, Program, Zápasy A Výsledky, Livestrea

Rfa + Iaf ️info Kníže Compared To Krt Karta, Program, Zápasy A Výsledky, Livestream

Mladý Hard Rock, Resuscitovaný Art Rock A Staré Blues 70 90 Let Články 90 Léta Svět Bigbít”

Bob Skopalík otevřel svou Q T na 8K, po které ho Martin Kabrhel přetočil na 19K. Bob částku doplatil a bez pozice checknul flop 7 8. Naštěstí pro” “něho Martin na nikom nedokázal udělat chipy, takže se ho až zas tidak nemusel se svým stackem obávat. Nakonec, než aby se Kabrhel přes Mietkalis zdoublil, dopadlo to přesně naopak. Nejhravější hráč v tomto sále je jednoznačně Bob Skopalík, který mírně ubral poté, co za něho usedl Martin Kabrhel, který mu nedal nic zadarmo. Horyna poté co sony ericsson svými K dorovnal, jen nevěřícně kroutil hlavou.

 • Do konce ledna je v archivu Českého rozhlasu možnost poslechnout si audionahrávku hry Vladislava Vančury Alchymista, která suoka pořízena v roce 1968.
 • Rebelskému a špinavému pojetí hard rocku Guns N´Roses začali někteří publicisté říkat (pokolikáté už? ) street rock, občas ze objevila označení sleaze rock nebo „new rebels“.
 • Poprvé v Rulíkově éře – a celkově pak po šesti letech – se do reprezentačního dresu oblékne také Martin Růžička, v 38 letech nejstarší člen současného výběru.
 • Dojem z rozpačité sezony ovšem výběr Suomi může napravit klidně již dnes, vždyť českým hokejistům má corp vracet.
 • Martin Kabrhel z půlmilionvého stacku odházel už 200K.

Letech odepsaný art the progressive rock ze na přelomu osmé a deváté dekády několik kapel – byť ve dosti skromném počtu — rozhodlo vzkřísit. Let, která sice stavěla na nablýskaném zvuku, ovšem také mhh kompoziční primitivnosti, kterou měla zakrýt rafinovaná aranžmá. Nicméně ať už je to be able to jak chce, je fakt, že těchto několik zoufalců ze pokusilo art the progressive rock vrátit opět na výsluní.

Rudolphina Em České Verze Wikipedie

Ročník cyklistického závodu Giro d’Italia 2024 🚲 se bude odehrávat pouze v Itálii, jede se v měsíci květnu. Zde najdete konečné pořadí a výsledky závodu Czech Tour v posledních několika letech. Přehledně také uvidíte, jak si vedli všichni čeští závodníci. Czech Tour 2023 sony ericsson zúčastní také tři týmy nejvyšší kategorie cyklistických závodů UCI World Tour, a sice Jumbo – Visma, BORA – hansgrohe a Intermarché – Circus – Wanty.

 • Nic ovšem naplat, nízká produktivita Finy trápí po celou sezonu a díky minimu střeleckých šancí zatím hráči Suomi kromě Švýcarů ještě nikoho neporazili.
 • Většina esencí kladiva bohů byla v téhle mladé partě zachována – hrom-bubnování, brutální synkopy, surová kytara, nebeský hlas, patos, dokonce aj ity arabesky.
 • Letech odepsaný art a progressive rock sony ericsson na přelomu osmé a deváté dekády několik kapel – byť ve velmi skromném počtu — rozhodlo vzkřísit.

Vzhledem k smluvním závazkům Oliveriho v QOTSA ovšem mohla deska vyjít až v roce millenia. A ze severu ještě neodejdeme, jen se posuneme o nějakých let nazpátek. Je třeba totiž zmínit velkou inspiraci streets rocku, asi nejšpinavější glamovou partu, zvanou Hanoi Rocks. Tedy : ona tam vlastně vznikla celá kapela, než se přestěhovala do Británie (1981) a později carry out USA (1982). Její sound byl vlastně ztvárněním” “celého kotle stylů, z nějž občas vyplavali em povrch Montrose, Ny Dolls, Ramones, Alice Cooper, Japan, Lovely nebo David Bowie mostbet casino.

Festivalu Duchovní Hudby V Brně

Dobré jest i Collinsovo VINYLSKIVA „Iceman“ (1991, např. „Mr. Collins, Mister. Collins“, „Don´t Blunder Kindness For Weakness“, „Put The Footwear On The Other Foot“, „Iceman“). Ještě o rok a půl mladší byl kytarista (vlastně též multiinstrumentalista) a new vokalista Blues Musulmano, jenž Kotzena v podstatě u Poison vystřídal. V hudebním byznysu ze pohyboval od šestnácti, v sedmnácti natočil svoje vlastní LP kytarového instrumentálního bigbítu, vycházejícího z blues-rocku. Skladby „Never Search Back“, „Remember When“, „Last Train Out“, nebo „The Scratch“. Filozofická fakulta BRITISH v Bratislavě vydala tištěný sborník studií z konference věnované památce prof. L. Chaloupky, o které jsme referovali v září 2023.

 • Jak u vidět, i staré blues s novou krví nakonec doplulo carry out 21. století.
 • Na flopu 4 J six Kalmaz c-betnul pouhých 20K, které si Martin  ještě sony ericsson svým 9 6 mohl dovolit callnout.
 • Na riveru 5 cuando agresor dává pěkně na čas až po několika minutách betuje 132K.
 • Will Kassouf nakonec ještě zahodil a nechal si svých 65K na další hru.

V další hře dans le cas où Ondra dovolil otevřít A Q, po které dostal 3-bet a hned na in order to ještě 4-bet, tak se musel klidit z cesty. Přicházím ke stolu, kde na small blindu sedí Andrej Desset, který zrovna raisuje na 20K. Jediný jeho soupeř Setki Ajruli vrací z . big blindu úder na 55K, který Desset po dlouhém tanku pouze dorovnává.

Další Zajímavé Informace Nejen Ze Světa Pokeru

Letos je mhh programu znovu, jen těsně před londýnským grandslamem. Snad pod vlivem úspěšného tažení metalu a nástupu grunge a crossoveru na přelomu 70. Let začaly vznikat i další tvrdé skupiny, které ovšem využívaly soundu se sixties a seventies. Jste zvědavý, kdo z postoupivších hráčů dokráčí až na vrchol? Dění finálového dne můžete sledovat s 30minutovým zpožděním na streamu King’s Casina. Marketingové soubory cookie ze používají ke sledování návštěvníků napříč webovými stránkami, které majitelům stránek umožňují zobrazovat relevantní a poutavé reklamy.

Na riveru 5 cuando agresor dává pěkně na čas až po několika minutách betuje 132K. Tentokrát se čas zastavuje u Artura, který se hráčům omlouvá za” “zdržení. Nakonec přeci jen zahazuje a nechává si za čarou cca 500K. Liga mistrů je tou největší trofejí, kterou může fotbalista na klubové úrovni vyhrát. 🏅 Podívejte se ✔️ na její program a výsledky. Už v prvním utkání v Kodani to mezi oběma týmy jiskřilo a rozhodčí rozdal celkem sedm žlutých karet.

Hokej Kalendář: Na Co Se Těšit V Roce 2024? Události, Termíny

Hodinky jsou plně funkční ruletou. Ruleta je usazena ve 44milimetrovém pouzdru z růžového zlata s létajícím tourbillonem v zadní části na šesti hodinách. A měla by tu být také britská supergroup GTR – v níž mj. I takoví FM zpěváka a kytaristy Steve Overlanda z Londýna spadali kategorie AOR a po pravdě řečeno nic moc zajímavého to nebylo. Klišé vedle klišé, předem odhadnutelné postupy. Taktéž východňári – tentokrát z Marylandu – Clutch hráli tvrdý a zběsilý tough rock, přičemž hlavními figurami zde byli zpěvák a kytarista Neil Fallon a kytarista Tim Sult. Na podobnou notu byli naladěni i Sleep z kalifornského San José, kteří hráli v sestavě Ing Cisneros (voc, bg), Matt Pike (g) a Chris Hakius (ds).

 • Podívejte se na ☑️ hokejový kalendář s přehledem 10 nejdůležitějších událostí roku” “2024, od MS sixth is v hokeji po Stanley Cup.
 • Vláda včera schválila návrh zákona o audiovizi.
 • Sborník obsahuje i konferenční příspěvky členů výzkumného centra Musica Rudolphina.

Zahrajte dans le cas où skvělé pokerové turnaje s nízkými buy-iny o vysoké garance a ještě dans le cas où užijte prosluněnou dovolenou, třeba i s rodinou. V Barceloně, na Maltě nebo třeba v Anglii. Pochedly opět checknul a Pineda nahlásil all-in za efektivních 300 tisíc, čímž více než dvojnásobně overbetnul pot. Pochedly se nedokázal zbavit svého A-K the to zdaleka nestačilo na čerstvé outings 7 , 6 . Na všem špatném sony ericsson dá nalézt něco dobrého, bubble-boy u prvním potvrzeným účastníkem příštího Main Eventu, jako cenu útěchy totiž Pochedly obdržel $10tisícovou vstupenku.

Hudbou Skladatelů Rudolfínské Prahy

Po čase znovu obnovila činnost, light beer nějakých větších úspěchů již nedobyla. Frederiksen se na určitý čas objevil v Toto. Kořeny oxfordské skupiny Radiohead prostupují časem až někdy do poloviny 80. Už tehdy se alcohol vytvořila sestava, která zůstala konstantní po celou dobu living, byť tehdy ještě pod jiným názvem.

O titul ve střední váze měl původně David Hošek zabojovat s talentovaným Dominikem Humburgerem, ten alcohol ohlásil zdravotní problémy a odstoupení ze zápasu, a tak musela organizace najít náhradu. Tadeáš tedy nastoupí pod pravidly realfight (70 Kg) proti Jacobu Mikulovi, pro kterého jde vzhledem k malému počtu profi zápasů o velkou šanci. Mikula si zatím odbouchal tři profesionální duely a jeho bilance je aktuálně 2-1. „Ať už je to be able to jakkoli, tak jou to za mě sportovec a toho bychom se měli všichni držet, “ vysvětlil promotér IAF Petr „Píno“ Ondruš. „Tadeáše známe delší dobu, má u nás za sebou více vynikajících zápasů, které vyhrál.

Konference Phasma

Dokázali to hráči jako Chris Ferguson, Jan… Ve včerejším finálovém dni sešlo pouze 25 nejlepších hráčů. To při počtu 2. 532 původních vstupů znamená méně než 1% post. Už jenom být součástí této vybrané skupiny hráčů u jistojistě obrovským úspěchem. Aktuální vydání WSOP Circuit přivezlo do rozvadovského poker roomu desítky skvělých turnajů a kvalifikací.

 • Zatímco dlouhodobá vzájemná bilance z MS v hokeji vyznívá v prospěch Švédska, v zápasech Euro Hockey Visit spolu oba celky drží krok.
 • Členové výzkumného centra společně zhodnotili uplynulý rok a radili se o dalších projektech.
 • Aktuální vydání WSOP Circuit přivezlo do rozvadovského poker roomu desítky skvělých turnajů a kvalifikací.

Kapelu vedl zpěvák melancholického plačtivého hlasu, kytarista a klávesista Thom Yorke. Vedle něj v ní působili ještě Jonny Greenwood (lg, ks), Colin Greenwood (bg, ks), Ed O´Brien (g, voc) a Phil cannella Selway (ds). Hudebně zpočátku vycházela z grunge, Neil Younga, šedesátkové psychedelie (spíše z jejích depek), ale třeba i z U2 a new hovoří se o vlivu partiček z Manchesteru, byť ona persis stála poněkud guitto tehdejší vlnu britpopu. Na konci 90. let pak začala experimentovat s elektronikou. Dnes je označována vágním výrazem „alternativní rock“. V době, kdy kapela Mr. Big zajímala jenom Japonce, do ní nakrátko vstoupil Richie Kotzen, mladý talentovaný americký multiinstrumentalista – nejvíc tedy kytarista – the zpěvák, který cuando prošel” “zkušeností u glamových Toxin.

Harant Ve Světle Nových Objevů

Také Finové na turnaj EHT ve Švédsku nominovali 2 brankáře, ten obránců a 15 forvardů. Zatím není jasné, jestli se letos na obrazovkách stanice ČT Sports activity objeví závod Czech Tour 2023 v přímém přenosu, loni to tak nebylo. Pokud tomu tak bude i letos, nelze příliš počítat ani s online live streamy přes iVysílání, resp. Nechme se překvapit, jestli závod nebude vysílat některá jiná sportovní stanice. Tento závod se jede jen na 4 etapy, tentokrát neuvidíme časovku – na jezdce čeká jedna kopcovitá a tři horské etapy.

 • Národní balkon otevřela pod názvem Od Michelangela po Callota výstavu grafiky období manýrismu empieza Valdštejnské jízdárně.
 • Sázková kancelář Fortuna vypsala kurzy na tři titulové zápasy – hlavní mezi Petrem „Monsterem“ Knížetem a Stevenem Krtem, titulový mezi Tadeášem Růžičkou a Jacobem Mikulou a další zápas o pás, který svedou Hošek s Červinským.
 • K vidění mohou být živé přenosy i u českých sázkových kanceláří, které sportovní survive streamy vysílají pravidelně.
 • Nejvícekrát zvedli trofej nad hlavu Američané.
 • Liga mistrů je tou největší trofejí, kterou může fotbalista em klubové úrovni vyhrát.

Protivník přesto sony ericsson svou flush pull nahazoval druhý barel i po turnové T, kde už ho Ralbovský přetáčel. Cizinec přeci jen ještě dorovnal a po riverové 2 z první shovenul. Turnového J oba soupeři procheckovali, načež board zkompletovala Q. Po této kartě Mraky leadnul 30K, což soupeř se svým A K snapnul. Mrakeš ukázal pouze trips s J 6, ze kterým po hře spadl na 420K stack.

Jana Bati Mhh Portálu Operaplus Cz

Celkem se číslo zastavilo na 441 zaplacených buy-inech, přičemž pozdní registrace bude od teď ještě tři levely otevřená. A už v tuto chvíli jou garance úspěšně vybraná. Po klasickém 6K open raisu 3-betnul Milan Hoang em 18. 500, po čemž ještě dostal 4-bet od Sergeie Verkhoturova na” “47K. Milan se pustil do delšího námyslu a poté sony ericsson rozhodl své A E shovenout za 100 000 stack. Slovenský zástupce Peter Ralbovský nejprve na flopu 4 M 7 chytil set čtyřek, se kterým soupeře jen docalloval.

 • Kromě titulového zápasu Hošek versus Červinský (jenž nastoupí za zraněného Humburgera) se RFA rozhodlo dát šanci donedávna zavrhnutému Tadeáši Růžičkovi, který svede souboj o titul s Jacobem Mikulou.
 • Fanoušci IAF ze sice těšili na původní duel Orlov vs. Cverna, druhý jmenovaný však krátce po prohraném zápase v nizozemské organizaci Hexagone prohlásil, že em zápas jaksi zapomněl.
 • Také Finové na turnaj EHT ve Švédsku nominovali 2 brankáře, 12 obránců a 12-15 forvardů.
 • Na kompletní program a struktury turnajů v King’s se podívejte tady.
 • Není překvapením,” “že najdeme živé přenosy z Eastbourne u sázkových kanceláří, doporučit můžeme například Betano TV zde.
 • V roce 1997 vyšla Kennymu další dobrá deska „Trouble Is…“ (1997, hit „Blue On Black“,  dále apř.  „Slow Ride“, „Somehow, Anywhere, „Someway“,  „True Lies“, „Chase The Rainbow“), na které již obstaral hlavní vokál Noah Hunt.

Jedná sony ericsson především o autory textů na známé písňové melodie. Koncert je malou sondou do dobových hudebních souvislostí an ukazuje na místo některých z těchto autorů v historii hudebních útvarů, které jsou v mnoha případech dodnes živé. Soubor Dyškanti zazpívá pod vedením Martina Horyny. V lednovém čísle periodika Harmonie vyšly tři články členů výzkumného centra Musica Rudolphina.

Koncert Renesanční Hudby Z

A někdy v polovině deváté dekády její sláva „bohužel pohasla – údajně proto, že prý v tvrdosti poněkud „polevila“. Posuďte sami – viz album „A-lan-nah“ (1995, např. „Family Secret“, „Dark Part Of Me“, „Blow Wind Blow“, „Irish Rain“, „Simple Man´s Dream“). Nicméně jou fakt, že to poslední, co zabodovalo v kanadské hitparádě byl singl „Bad 4 You“ (1997). Blonďatá montrealská rockerka Sarah „Sass“ Jordan v Evropě ani u nás nebyla příliš známa – zvláštní na tom je, že měla barvu hlasu podobně zastřenou jako třeba naše Zuzana Michnová. A to ještě aktivní Nick Oliveri (oni teda tihle kluci z pouště byli setsakra aktivní všichni) vyprodukoval sám sobě boční projekt Trasparente Generator, v kterém hrál na baskytaru a pěl.

 • K 21letému Jakubu Málkovi, jenž v dresu Ilvesu exceluje ve finské Liize a který si zachytal už na Karjale, se přidává litvínovský Šimon Zajíček.
 • Po čase znovu obnovila činnost, ale nějakých větších úspěchů již nedobyla.
 • Analytické soubory cookie nám pomáhají vylepšovat naše webové stránky shromažďováním informací a podáváním zpráv o jeho používání.
 • Vévodí jí Taylor Fritz, zdejší dvojnásobný vítěz, dvojkou je pak Tommy Paul, loňský finalista.

Všechny známe například i z Trip de France. K vidění mohou být živé přenosy i u českých sázkových kanceláří, které sportovní live streamy vysílají pravidelně. V tomto článku najdete vše podstatné k největšímu etapovému” “cyklistickému závodu v Česku, který se vrací ke svému původnímu názvu Czech Tour. Se Sazka Tour už se tak nesetkáme, loterijní gigant light beer zůstává hlavním sponzorem. Pořadatelé se netají tím, že mají se závodem velké plány do budoucna.

Září 2018, 20 00, Koncert

Bob Skopalík si snad em streamu bude užívat stejně tak moc, jako ty předešlé stoly. Teď cuando na chuť z . UTG+2 otevřel K 9, po kterém čelil 73K allinu od Rona Nissim s 5 5. Poté Ondra Lón sony ericsson svým 100K short stackem na big blindu našel A To, které vyslal perform boje.

 • Lukáš krom vynikajícího vyrýsování, skvělé separace svalů i papírově tenké kůže těžil unces perfektní symtrie.
 • V lednovém čísle periodika Harmonie vyšly tři články členů výzkumného centra Musica Rudolphina.
 • Tedy – ona tam vlastně vznikla celá kapela, než se přestěhovala do Británie (1981) a později do USA (1982).

Hned první den jsou na programu solidní kopce, pravděpodobně ale jako jediný nabídne hromadný dojezd. Hned o den později už ale na všechny čeká výškových metrů, klasický” “výstup na Pustevny v Beskydech absolvují všichni hned dvakrát. Český superpočítač Salomon definitivně opouští datový sál IT4Innovations národního superpočítačového centra, které je součástí VŠB – Technické univerzity Ostrava. Příčku mezi pětistovkou nejvýkonnějších superpočítačů světa.

Projektu Musica Rudolphina Na Slovensku

Spolu s Tonym Gary the gadget guy si zahrál o ☝ rekordní online pot v hodnotě $1, 7 milionu. Sedm startovních flightů i monstrózní Time 2. Tím je samozřejmě Final Day time, ve kterém zjistíme, kdo si odnese €95. 650 a zlatý prsten pro šampiona turnaje. Analytické soubory cookie nám pomáhají vylepšovat naše webové stránky shromažďováním informací a podáváním zpráv o jeho používání. Cookie soubory, které jsou použité mhh těchto stránkách jsou rozděleny do kategorií a níže si můžete zjistit um každé kategorii více a povolit nebo zamítnout některé nebo všechny z nich. Jakmile zakážete kategorie, které byly předtím povoleny, budou z vašeho prohlížeče odstraněny všechny soubory biscuit přiřazené do této kategorie.

 • V tomto ohledu je Garyho zcela zásadní (a jednoznačně nejprodávanější) deskou album „Still Got The Blues“ (1990) s hity jako např.
 • Klišé vedle klišé, předem odhadnutelné postupy.
 • Ve finálovém dni figuroval i jeden ze zástupců české pokerové školy.
 • V nominaci české hokejové reprezentace pro Švédské hokejové hry 2024 sony ericsson nacházejí 2 brankáři, 10 obránců a hned 15 útočníků.

Bublina je prolomena, postupové stacky zabaleny a podle prvotních informací ze z účasti ve čtvrtém z celkem deseti herních dní může těšit 1 ) 286 hráčů. Kompletace výsledků zabere několik hodin, v ideálním případě v postupové listině nalezneme šest českých jmen : právě tolik našich reprezentantů totiž překonalo nástrahy druhého dne. 8. 569 hráčů z 87 různých zemí světa si letos našlo cestu do $10. 000 No-Limit Hold’em MAIN EVENT – World Shining, což z aktuálního vydání WSOP Major Eventu činí druhý největší šampionát sixth v půl století trvajících dějinách. Den za dnem se téměř rekordní pole bude stávat komornějším, přičemž během právě skončeného třetího dne byl učiněn další podstatný krok na cestě ke korunovaci letošního světového šampiona. Toho dělí pouhé dva zápasy od kulaté mety sta utkání v dresu národního týmu. Pozvánky se dočkali dva nováčci, oba nastupují za extraligový Litvínov.

Souboru Dyškanti V Kostele Umučení Sv Jana Křtitele V Zátoni

Ovšem začátek boardu K 5 4 upoutal jeho pozornost nad rámec možností. O to větší to bylo zklamání, když na zbytek boardu 2 3 přišla soupeři postupka. Ralbovskému po této hře zbylo lehce přes 50K, se kterými se o něco později dostal s K 5 em flop A 6th x. Tam z . blindu check shovenul původního agresora, který dorovnal s The J. Tentokrát barva nedorazila…

Ale hlavně byl velmi plodným sápačem vlastních autorských alb. Během devadesátých allow jich nadrtil devět, přičemž obsahují občas instrumentální, častěji zpívaný hardrock, blues-rock, některé kousky míří i do rockového crossoveru. Slušně sa valí record „Mother Head´s Loved ones Reunion“ (1994, mj. „Mother Head´s Loved ones Reunion“, „Socialite“, „Where Did Our Love Go“, „Soul To be able to Soul“, „A Love Divine“), které Kotzen pořídil po odchodu ze zmiňovaných Toxin. A kvalitu má i deska „Wave Of Emotion“ (1996, např. „Breakdown“, „I´m Comin´ Out“, „Moonshine“, „Stoned“, „Wave Of Emotion“).

– Díla Dvorních Umělců Rudolfa Ii Unces Českých Soukromých Sbírek

Periodikum Harmonie přineslo empieza svém prosincovém čísle článek Jana Bilwachse o hudbě v Chebu v době reformace. Je to v pořadí jedenáctý díl cyklu Rudolfínská renesance, který toto periodikum otiskuje již druhým rokem. Ledna 2024 se uskutečnilo on-line setkání české a slovenské sekce Musica Rudolphina.

 • Taktéž východňári – tentokrát z Marylandu – Clutch hráli tvrdý a zběsilý difficult rock, přičemž hlavními figurami zde byli zpěvák a kytarista Neil Fallon a new kytarista Tim Sult.
 • A někdy v polovině deváté dekády její sláva „bohužel pohasla – údajně proto, že prý v tvrdosti poněkud „polevila“.
 • Přečtěte si preview před klíčovým duelem na Letné.
 • Jakmile zakážete kategorie, které byly předtím povoleny, budou z vašeho prohlížeče odstraněny všechny soubory biscuit přiřazené do této kategorie.

První díl boje o postup mezi Spartou a Kodaní přinesl minulý týden v Dánsku bezbrankovou remízu. Přečtěte dans le cas où preview před klíčovým duelem na Letné. A sledujte toto utkání u sázkové kanceláře Betano. Národní galerie otevřela pod názvem Od Michelangela po Callota výstavu grafiky období manýrismu ve Valdštejnské jízdárně. Na stránkách konference Living area IPv6 2024, jež proběhla 6.

Ledna 2018, Tříkrálové Pracovní Setkání Členů Výzkumného

Podívejte se na informace ☑️ o českém hokejovém týmu ❤️ na Mistrovství světa v hokeji 2024. Kdo je trenérem, jaká je aktuální soupiska a… Velkou událostí je návrat Jana Kováře do národního týmu. Zkušený 33letý centr, jenž letos sbírá body v dresu švýcarského Zugu, už si v minulosti zahrál na sedmi světových šampionátech a dvou olympijských hrách.

V nominacích čtyř reprezentačních výběrů se objevují především hráči unces české, finské, švédské i švýcarské ligy. Domovské soutěže všech čtyř zúčastněných zemí během turnaje stojí, ihned poté u čeká cílová rovinka před blížícím se play off. Arctic Monkeys jsou jedinou formací, která se stala třikrát nejlepší britskou skupinou a new měla album roku na BRIT Honours. Ačkoliv jde o mezinárodní závod, má hned 6 českých vítězů, přičemž nejúspěšnější jezdec Leopold König triumfoval hned dvakrát.